Hakkımızda

Home » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İzmir Bayraklı’da bulunan anaokulumuz tüm bölümleri 3-6 yaş arası öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiş, bağımsız bir binada hizmet vermektedir. Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, ilgi merkezleri, olan oyuncaklarla donatılmış sınıflar, bahçe içerisinde oyuncaklarla donatılmış oyun parkı, kız erkek çocuk, yemekhane ve gruplarına göre ayrı ayrı tuvaletler mevcuttur.

Okulumuzda öğrencilerimiz 3-6 yaş aralığında olup, sınıflarımızı yaş gruplarına göre ayırmaktadır. Her sınıfın kendine ait bir sınıf öğretmeni ve yardımcı öğretmeni vardır. Öğretmen kadromuz üniversite çocuk gelişimi ve eğitimi / okul öncesi öğretmenliği mezunudur.

Eğitim kadromuz mesleki olgunluk ve alan donanımı açısından tecrübeli, kendini geliştirmeye yönelik çalışmalarda katılımcı, sevgi ile çocuk eğitimini ilke edinmiş, ekip ruhu ile çalışanlardır.

TARİHÇEMİZ

Okulumuz: 2020 yılında Okul öncesi öğretmeni Sema Turan tarafından Bayraklı’da kuruldu. Özenle oluşturulan eğitim kadrosu ve programları , çocukların mutluluğunu temel alan yaklaşımı , aileyle işbirliğine verilen önem ve yenilikçi inancıyla kısa zamanla kalıcı olmayı başardık.

Öğrencilerimizin sevgiyle, mutlulukla okula gelmesi merak ve istekle öğrenmesi en büyük hedefimizi oluşturdu.

Başarımızın en önemli kaynağı çocuklara duyduğumuz sınırsız sevgi ve bize çocuklarını emanet eden değerli ailelerimizin güveninden aldığımız güçtür.